Pierścień erekcyjny (ang. cock ring) jest gadżetem do wzmocnienia erekcji penisa. W sprzedaży są dostępne różne wersje, wykonane z silikonu, plastiku, gumy, metalu oraz z miłego w dotyku materiału tekstylnego. Pierścienie erekcyjne są przeznaczone nie tylko dla mężczyzn, którzy mają problemy z osiągnięciem erekcji. Mogą ich używać młode jak i starsze osoby. W poniższym artykule przedstawimy wady i zalety poszczególnych modeli.

Często w sprzedaży spotkamy się z cock ringami wykonanymi z silikonu. Są jednymi z najtańszych wersji tego typu gadżetów. Nakładane na nasadę penisa wstrzymują odpływ krwi z członka, wówczas staje się bardziej twardy a Twoje doznania są mocniejsze.

Pierścień silikonowy jest wielokrotnego użytku. Po użyciu jest łatwy do utrzymania w czystości. Wystarczy obmyć go pod bieżącą wodą. Zdecydowaną wadą takiego ringu jest komfort w noszeniu. Wąska granica rozciągania powoduje dyskomfort a przy dłuższym czasie użytkowania nawet i ból.

Na skróty
Zalety:
wielokrotność użytkowania,
łatwość utrzymania w czystości,
cena.

Wady:
dyskomfort przy zakładaniu,
przy dłuższym użytkowaniu, nawet odczuwanie bólu,
ograniczony czas użytkowania, często do ok. 20 min.

Nasza ocena:Model 2 w 1 jest wyższym stopniem wtajemniczenia. Polecany dla mężczyzn, którzy używali zwykłych krążków erekcyjnych i mają już doświadczenie w ich użytkowaniu. Wersja 2 w 1 jest zakładana na podstawę penisa oraz na mosznę. Co to zmienia? Dodatkowy pierścień napina skórę moszny, dzięki temu staje się bardziej wrażliwa na pieszczoty.

Na skróty
Zalety:
rozciągliwa,
łatwość utrzymania w czystości,
dopasowana do większości mężczyzn,
dodatkowa stymulacja moszny.

Wady:
trudność w zakładaniu,
niepolecana dla początkujących użytkowników,
krótki czas jednokrotnego użytku,
cena.

Nasza ocena:Metalowy pierścień jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników. Zdecydowaną zaletą tego produktu jest estetyka. Przy dokładnym wypolerowaniu ściereczką z mikrofibry wygląda wyjątkowo na penisie. Należy pamiętać, że ten ring nie jest rozciągliwy, więc należy dokładnie znać obwód penisa w stanie erekcji. Aby spełniał swoją funkcję obwód pierścienia musi być nieco mniejszy od obwodu członka. Niestety to jest największa wada tego gadżetu i często trzeba zakupić kilka sztuk aby dobrać odpowiedni. Istnieje również niebezpieczeństwo, że w nadzwyczajnej sytuacji będzie problem z ściągnięciem pierścienia.

Na skróty
Zalety:
estetyka,

Wady:
wyłącznie dla zaawansowanych użytkowników,
problem z doborem odpowiedniej średnicy,
brak rozciągliwości,
niebezpieczeństwo podczas awaryjnych sytuacji (niemożność ściągnięcia pierścienia przy pełnej erekcji).

Nasza ocena:Pierścień erekcyjny w formie elastycznej opaski jest wykonany z materiału tekstylnego. Jest miękki i mężczyzna nie odczuwa dyskomfortu jak przy silikonowych cock ringach. Opaska jest długości 20 cm i dodatkowo rozciągliwa. Posiada dwa napy zapinające, które regulują mocniejsze ściśnięcie, w tym doznania. Zakłada się na podstawę penisa i pod mosznę. Jest wielokrotnego użytku i łatwa do utrzymania w czystości. Wystarczy obmyć w wodzie z mydłem i wysuszyć.

Zaletą również jest mnogość kolorów, które można dopasować do koloru bielizny co z pewnością spodoba się partnerce/partnerowi. Opaska jest idealną opcją dla początkujących użytkowników. Można jej używać podczas miłosnych uniesień a także przy kąpielówkach, co pozwoli uwydatnić męskie walory na plaży.

Elastyczne pierścienie erekcyjne w ulubionych kolorach

Na skróty:

Zalety:
estetyka wykonania,
idealna dla początkujących użytkowników,
rozciągliwa,
komfort w noszeniu (miękki materiał)
do wielokrotnego użytku,
proste założenie na penisa i mosznę,
optyczne podniesienie,
do użycia podczas zabaw łóżkowych oraz przy codziennej bieliźnie i kąpielówkach.

Wady:
do zastosowania łącznie na penisa i mosznę

opaska-na-penisa-c-strap-pierscien-czarny.jpg

Nasza ocena:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: