Sylwetka kobieca typu gruszka

typ figury kobiecej gruszka

Sylwetkę gruszki najprościej określić, jako połączenie wąskiej góry z szerokim dołem. Jest to jedna z najczęściej występujących kobiecych sylwetek w Polsce.Ten typ sylwetki charakteryzuje się szerokimi biodrami oraz udami, natomiast ramiona są węższe, barki szczupłe, a biust niewielki.

Pośladki są pełne, a talia jest wyraźnie zarysowana. Jest to bardzo kobiecy typ figury, ponieważ dzięki wcięciu w talii jest jej najbliżej do idealnej figury – klepsydry.

Jak dobrać strój kąpielowy?

Jeśli chciałabyś wybrać strój kąpielowy jednoczęściowy, to idealnie będziesz prezentowała się w strojach bez ramiączek, które skierują uwagę na biust oraz szczupłe ramiona, które warto wyeksponować. Wybierz taki kostium kąpielowy, w którym będziesz mogła odpiąć ramiączka. Jeśli posiadasz niewielki biust, to zwróć uwagę, czy góra kostiumu jest usztywniana, najlepiej z miseczkami push-up, które uwydatnią i uniosą piersi.

Damski strój kąpielowy Pamela

Ten typ stroju kąpielowego odwróci się uwagę od nadmiernie zaokrąglonych pośladków oraz zneutralizuje dysproporcje sylwetki.

Monokini strój jednoczęściowy dla sylwetki gruszki

Damski strój kąpielowy Pamela

Jeśli jednak jesteś miłośniczką dwuczęściowego stroju kąpielowego to góra kostiumu powinna być usztywniona najlepiej z wkładkami push-up oraz z marszczeniami. Dół bikini powinien być w jednolitym kolorze. Unikaj dużych wzorów, nadruków oraz bocznych wiązań. Szersze majtki z dodatkowymi gumkami po bokach wprowadzą efekt wizualnego wyszczuplenia linii bioder i pośladków.

bikini dla gruszki

Bikini plażowe Susan dla kobiet typu gruszka

Jakie gwiazdy posiadają ten typ figury?

  • Rihanna

typ figury rihanna

  • Beyonce

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: