Jockstrap to męskie majtki o niecodziennym kroju. Kiedyś używane przez sportowców aby ochronić genitalia przed otarciami. Dzisiaj jockstrapy straciły już swoją pierwotną funkcję i stały się bardziej uniwersalne. Noszą je nowocześni mężczyźni bez względu na wiek.

Bielizna męska jockstrap. Jak wyglądają jockstrapy?  Majtki z odsłoniętymi pośladkami

Jakie zalety noszenia jockstrapów?

Majtki męskie typy jockstrap charakteryzują się osłonięciem męskiego przyrodzenia (jak w klasycznej bieliźnie). Różnica występuję w ich tylnej części. Zamiast materiałowego osłonięcia są dwa paski podtrzymujące pośladki. To dzięki temu zastosowaniu mężczyzna ma większą swobodę ruchu niż w klasycznych slipach czy bokserkach. W upalne dni idealnie sprawdzą się przy każdej aktywności fizycznej. Poczujesz odpowiednią wentylację. Wybór rozmiaru odbywa się jak przy każdej bieliźnie. Głównym kryterium jest szerokość talii. Pamiętaj dokładnie zmierzyć się.

Razem z praktycznym zastosowaniem, istotny jest efekt wizualny. Jockstrapy w porównaniu z inną męską bielizną podniosą pośladki do góry. Zapewnią to właśnie wygodne gumy. Wówczas Twoje pośladki będą wyglądały zdecydowanie efektownie. Producenci też pamiętają o efekcie na froncie majtek. Wyprofilowana kieszonka lepiej uwidoczni penisa i mosznę. Spowoduje to, że będą wyglądać na większe.

Wiele modeli i wzorów

Modeli, krojów i wzorów jockstrapów jest tak wiele, że codziennie mógłbyś nosić inne. Mogą występować w jednolitym kolorze lub w ciekawej teksturze.

Jockstrap. Jak wybrać odpowiedni model? Bielizna męska podkreślająca pośladki

Modnym wzorem jest moro w różnych odcieniach. Wielu mężczyznom spodobała się ta tekstura. Panowie mówią, że taki wzór dodatkowo podkreśla męskość i nabywają więcej pewności siebie.

Więcej pikanterii w sypialni

Jockstrapy sprawdzą się również jako bielizna erotyczna. Z pewnością Twoja partnerka lub partner zwrócą na nie uwagę i wprowadzą większą temperaturę w sypialni. Ten efekt wspomoże nowy rodzaj jockstrapów bez gum na pośladkach.

Monojockstrap bez gum na pośladkach  Majtki z gołą pupą

Monojockstrap, bo o nich mowa zasłaniają wyłącznie front. Całość jest utrzymana wyłącznie na gumce (pasku) biodrowym. Prawie wszystko widać, ale nie do końca… I taki jest zamierzony efekt. Warto sprawdzić to w swojej sypialni.

Warto przejrzeć inne modele i wybrać ten, który najbardziej będzie spełniał Wasze oczekiwania. Udanego polowania na jockstrapy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: